» دانلود مجموعه مقالات موسسه بین المللی بتن آمریکا (رایگان)

تاریخ : شهریور ۱, ۱۳۹۱ | نویسنده : جواد عباسی | دسته : کنفرانس ها | تعداد بازدید : 1896

درباره ی موسسه بین المللی بتن ACI
موسسه بین المللی بتن ACI یکی از معتبرترین مؤسسات علمی در جهان است که در سال ۱۹۰۴ در آمریکا تاسیس گردید. این مؤسسه غیر انتفاعی که در یکصد سال از عمر خود را سپری کرده است با هدف آموزش حرفه ای و مهندسی، تحقیقات علمی، پژوهش و توسعه استانداردهای طراحی و اجرای سازه های بتنی و مواد و مصالح مربوطه در سطح جهان فعالیت می کند. با گذشت زمان موسسه ACI بعلت کوششهای علمی و آموزشی فراوان و موثر مورد توجه جوامع مهندسی عمران در کشورهای مختلف جهان قرار گرفت و این جوامع بر آن شدند تا شاخه ای از این موسسه را در کشورهای خود ایجاد نمایند و در آخر این تلاشها به جایی رسید که هم اکنون ACI در جهان ۱۰۰ شاخه دارد. امروزه موسسه ACI با هدفی فراتر از هدف اولیه به سازماندهی کردن تلاش اعضاء برای ارائه خدمات عمومی غیر انتفاعی، جمع آوری و ارائه و انتشار اطلاعات به منظور اصلاح طراحی، تولید، کاربرد و نگهداری از تولیدات بتنی می پردازد.


ACI دارای ۵۰۰ کمیته علمی و پژوهشی است که هر کدام از این کمیته ها به بررسی و تدوین استاندارد در زمینه یکی از موضوعات مرتبط با بتن می پردازند برای مثال کمیته ۲۱۲ به بررسی و پژوهش پیرامون افزودنیهای بتن و کمیته ۵۱۵ به بررسی و پژوهش پیرامون روشهای محافظت از بتن می پردازد.
ACI همچنین هر ماه اقدام به انتشار نشریه بین المللی بتن (Concrete International)، ژورنالهای مواد و مصالح، ژورنال سازه ای، مجموعه ۵ جلدی مرجع (ACI manual of concrete practice) خبرنامه و ویژه نامه های مختلف می نماید. ACI همچنین هر ساله در آمریکا اقدام به برگزاری دوهمایش در بهار و پائیز می نماید که دراین همایش ها برنامه های مختلفی چون ارائه مقالات علمی و کاربردی، بررسی دستاوردهای یکساله کمیته ها و تدوین و تصویب آنها، برگزاری مسابقات دانشجویی در زمینه تکنولوژی بتن و برگزاری نشست مشترک بین مدیران و نمایندگان صنعت و اساتید دانشگاه اجراء می گردد. ACI همچنین هر ساله کنفرانسهای علمی بین المللی و میز گردهای منطقه ای را در سطح جهان برگزار می نماید که در آنها، ضمن ارائه مقالات علمی متنوع به بررسی مشکلات و مسائل شاخه های ACI در منطقه می پردازد.

برای ورود به صفحه دانلود روی لینک زیر کلیک کنید:

aci2008

aci2009

aci2010

aci2011

  • » حجم فایل : مگابایت
  • » نوع فایل :
  • » دسته فایل : کنفرانس ها
  • » رمز عبور : www.engplus.ir
  • » فایل مورد نظر در " " قسمت آماده دانلود از لینک زیر می باشد.

بدون نظر

نظر بگذارید

سوال امنیتی را جواب دهید *